GOLF 6 2.0 TDI

Shitet nga: Golf Sot 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 304 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 250 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
SHES GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 PS
VITI 2009
NAVIGACION
KLIMATRONIK
SENZORA PARA DHE MBRAPA
AUX
BORDKOMPJUTER
GJAMAT ELEKTRONIK
222 MI KM TE GARANTUARA ME LIBER SERVISI
I SAPO DOGANUAR 1 VIT REGJISTRIM

044 494 844
049 172 796
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim