BEHARI - DYER PER GARAZHA 044 262 141

Shitet nga: Behari Shpk 27 Pri 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
DYER GARAZHE TE PUNUARA NGA "BEHARI'' ME PANELL 13.7KG PER M/2 ME TRASHESI 42MM, TERMOIZOLIM MAKSIMAL. NGJYRA E PANELLIT PLUHUR, REZISTENTE NE GERVISHJE DHE TEMPERATURA. 10 VITE GARANCION, 3 VITE GARANCION NE MOTOR.
Kontakti: 044 262 141 ; 044 232 400 ; 044 467 444

www.facebook.com/beharidoors

Email: info@behari-ks.com

Adresa: Parku i Biznesit,Fushe Kosove,Prizren,Gjilan,Prishtine,Vragoli,Skenderaj, Gjakove, Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim