ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 33 EURO m2 OFERT!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MODERN Roleta 20 Korr 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Super ofert nga Roleta Bliri
Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI
Roletat punohen sipas masave te dritares.

Me garancion deri ne 5vjet, cilesi e lart, çmimet me te lira ne treg!

Keto roleta sherbejn per ndalimin e drites pra erresimin total te dhomes, mbrojtjes nga Dielli, ndalon te ftoftit deri ne 20% si dhe zvoglon zhurmen.
Njoftojm diasporen se munden me porosit roleta pa qen prezent, dhe se garantojm ne kualitetin tone.


Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta numra kontaktues:
044-200-070.
045-661-844 (viber, whatt's app)./

Per me shume punime tona mund ti shikoni ne facebook - Roleta Bliri

https://www.facebook.com/roleta.bliri

roleta bliri roleta rileta rolleta blini bliri der dritare dyer dhe dritare plastik alumin rolo plast roletne roletne perjashta te jashtme euro roleta golf passat perde veneciane zhelozi etj roletne euro plast everest rolo plast shutter blinds
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim