tavolina separe +38345327459

Shitet nga: labinot Dje 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis
viber .+38345327459 +38349200094 +38344945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim