12 monedha argjendi

Shitet nga: jkrasniqi 08 Sht 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
12 monedha te argjendit te viteve dhe shteteve te ndryshme.
Pesha: 100 gram

viber: 38344190617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim