Biciklete

Shitet nga: arben ismajli 29 Qer 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shes sy biqikleta jan ne gjendje shum te mir teknike dhe jan te pa perdorura gomat jan 27.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim