shes biqikleten

Shitet nga: arben ismajli 29 Qer 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shes dy biqikleta me numer 27.5 jan shum te mira ne gjendje teknike dhe te bukura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim