Shiten 2 Bicikleta dhe 1 Shale shtese

Shitet nga: Blend Mexhuani 20 Korr 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes bicikletat dhe shala siq shihen ne foto. Bicikletat jane te ardhur nga gjermonia. Gjendja shihet ne foto, jane shume te pershtatshme per vozitje. Te dyja kane nga 18 shpejtesi si dhe koshnicat te gjitha ne rregull.

- Nese merrni te dy bicikletat dhe shalen, qmimi eshte 85euro.
- Nese merrni bicikleten me ngjyre te kuqe, qmimi 50euro.
- Nese merrni bicikleten me ngjyre te verdhe, qmimi 40euro.
- Nese merrni vetem shalen, qmimi eshte 5euro.

Te interesuarit te me kontaktojne ne viber: 38345654650.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim