Shitet biçikleta në gjendje përfekte

Shitet nga: Naim 17 Sht 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR   195 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet biçikleta në gjendje perfekte 24 zoll, dy disqe, me shpejtësi dhe mbrojtësen e kokës. Shih fotot dhe flasin vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim