Shitet bicikleta

Shitet nga: Jahush 05 Qer 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet bicikleta me 21 shpejtsi në gjendje te rregullt me koshnica dhe me shpejtsi e ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim