Tricikleta

Shitet nga: NTP KOSbike 06 Qer 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
NTP Kosbike me çmime te voliteshme ofron ne shitje tricikleta te cilat sherbejne per bartje te materialeve te ndryshme si:leter,plastike,alumin,hekur etj.Tricikleta mund te porositni ne dimenzione dhe ngjyra te ndryshme sipas nevojes suaj.Jane te punuara me standarde nderkombetare, ngase kemi punuar edhe per OJQ vendore.Per detaje tjera mund te shkruani ne viber apo ne email adresen:kosbikee@gmail.com.

Ju falemnder!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim