biciklet shimano

Shitet nga: reiskastrati100@gmail.com 23 Gush 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Shimano
shitet bicikleta shimano ne gjendje te rregullt ose nderrohet me telefon iphone 7 ose bmx dhe qmimi nuk zbritet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim