biciklet shimano lake sport

Shitet nga: reiskastrati100@gmail.com 13 Gush 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Prodhuesi: Scott
Modeli: Reflex
shitet bicikleta shimano lake sport ne gjendje shum te rregullt e ardhur nga jashti
dhe qmimi nuk zbritet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim