Tricikleta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP KOSbike 27 Gush 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: Model Tjeter
NTP Kosbike me çmime te voliteshme ofron ne shitje tricikleta te cilat sherbejne per bartje te materialeve te ndryshme si:leter,plastike,alumin,hekur etj.Tricikleta mund te porositni ne dimenzione dhe ngjyra te ndryshme sipas nevojes suaj.Jane te punuara me standarde nderkombetare, ngase kemi punuar edhe per OJQ te ndryshme.Per detaje tjera mund te shkruani ne viber apo ne email adresen:kosbikee@gmail.com.

Ju falemnder!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim