Kamer per gjueti

Shitet nga: Florian Murtaj Dje 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes kameren e gjuetise e cila vendoset ne pyll pastaj vet fotografon apo ingjizon kur kalon dicka para kameres.
Kamera eshte e re e paperdorur e ardhur nga USA,
Specifikat e kameres jane ne foto.

Per cfardo info kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim