Pushke seni automatic me 5 copa fyshel

Shitet nga: Fadil 22 Gush 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 59 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Armen e kam blere te re qe 5 vite eshte e perdorur shume pak sepse une jetoj dhe veproj ne belgjik, nuk kam kohe per me dal ne gjueti. Arma eshte me leje dhe ju qe keni interes ta bleni duhet te posedoni lejen.
Çmimi eshte +-450€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim