shes shtagat per peshkim

Shitet nga: afrmi 19 Qer 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim