Swarovski Z6 2-12x50mm L Fusha e pushkës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Eric 11 Sht 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 299 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari

Rreth këtij produkti
Informacione për produktet
E pajisur me një presë 4A-I dhe 4W-I, qëllimi i pushkës Swarovski Z6 lejon që revole të synojë në mënyrë qendrore në shënjestrën e tyre. Ky shtrirje ofron ndriçim më të mirë të objektit, për shkak të diametrit të tij objektiv 50 mm. Shtrirja 2-12x zmadhon imazhin dhe ndihmon përdoruesin të marrë me saktësi madhësinë aktuale të objektit.

Identifikuesit e produkteve
markë Swarovski
MPN 59319
UPC 0708026593147, 0708026593369
Modeli Z6 2-12x50mm L
ID e Produktit eBay (ePID) 79919070

       Detajet e kontaktit më poshtë:

Email :: bestbuy.electrostore@gmail.com

Email :: best_buy_store@hotmail.com

PHONE WHATSAPP #: + 1- 201-378-3519

Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim