Shitet Trotineta

Shitet nga: Naim 17 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Roller-ka dhe Skateboard-e
Shitet trotineta nga Gjermania me çmim të volitshëm prej 20 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim