SHES TOPA FUTBOLLI 100% ORIGJINAL

Shitet nga: Privat 28 Korr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport me top
Shes topa te futbollit, jane te rinj profesional dhe origjinal per klube sportive apo per nevoja personale. Per me shume informata, shikoni fotografite ose me kontaktoni. Cmimi i volitshem. Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim