Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

Shitet nga: beki Sot 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart dhe shum efikas kundër Mykut,Lagështis,Vllages , per Pastrimin e Murev Heqjen e Mykut Vllages Lagështisë, per Firma Persona Privat Juridik ,Banesa,Shtepi ,Kapaciteti Prej 10 Litra - deri 158 Litra në Dit . Makina te Shpejta dhe te sigurt , Puna Kryhet Prefekt kontakt +377-44-395-435 Bekimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim