Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane

Shitet nga: Import & Export Gjermani- Kosove Sot 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR   100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkojm Puntor/e ne Gjermani :
4 Zidar dhe 3 Ndihms ne Ndertim
me Profession
2 Sekretere gjuha ska rendesi
Kushtet : Rrogė Mujore
Zidari 2800 Euro
Ndihms 2400 Euro
Banes 2,5 Dhomshe e Mobiluar.
Ne ju mundesojm Vizen te pergjithshme Gjermane.
Per me teper na kontakto vetem ne
Watsapp
+38649121639
Mosha 28 - 45 Vetem Familiar
I Rregult ne pune
Ne Diciplin
Respekt ndaj kolegve


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim