Qipa kartela te liftav ashensorve

Shitet nga: Qipa Sot 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes dhe kopjo qipa apo kartela te liftav (ashensorve) me shumic dhe pakic
044311115
049 247 222
Tag Tags tag : rfid card fob tag lift ashensor kartel karta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim