Zyre - kontinjer

Shitet nga: Fitim Dje 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten zyre, kontinjer , dhe banjo kontinjera.
Mund te perdoren si zyre dhe per veprimtari te tjera, jan ne gjedje te mire fizike dhe opktike. Cmimi sipas marveshjes tel dhe viber +38349454170 8:17 ora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim