BANESA 4 DHOMSHE 124m2 KATI 3 QMIM I VOLITSHËM

Shitet nga: Banesa Sot 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 125 m2 ndertim e siper ne katin e 3 ne nje kompleks shum te mir dhe i qet i cili i plotson të gjitha kushtet qmimi shum i volitshëm.
Renditja:qendrim ditor me kuzhin
*3 dhoma gjumi
*banjo+wc
*depo
*ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim