Banesa 63 m2 e mobiliar ne shitje - Te Apollonia

Shitet nga: Agjencioni FINA 21 Gush 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Apollonia
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa 63 m2 e mobiliar ne shitje - Te Apollonia

Shitet banesa ne lagen Apollonia ne Fushe Kosove, e mobiluar, kati i 4. Banesa ka leje ndertimi, flete poseduese dhe eshte ne gjendje shume te mire, dysheme te nxehte parketi, balkon dhe dritare kah jugperendimi me shume diell, parkingje dhe lojera per femije ne oborr.Ambient i qete dhe pa zhurme. Bannesa ka keto elemente:

Dhome Pritje
Kuzhine
Terpezari
Dhome gjumi
Korridor te madh
1 banjo
1 Ballkon

Objekti nuk ka lift !

Cmimi: 32,180

Agjencioni FINA
TEL: +38344264519 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim