Banese prej 113m2 kati 4. E gatshme.

Shitet nga: Petriti Dje 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa 113m2 kati 4. E gatshme.
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne katin e 4.
Posedon 3 dhoma gjumi.
Sallon dhe kuzhine.
Banjo.
Marrveshja behet te noteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim