SHITEN 2 BANESA NE RRUGEN KRYESORE NE F.KOSOVË

Shitet nga: Naseri Dje 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 2 banesa ne katin e1-136m2 si dhe ne katin e5-100m2,ne rrugen kryesore afer Murebestit. Posedojme lejen nga komuna e Fushe Kosoves dhe ka parkingje nentoksore per banor,uje 24ore nga batllava me 4 bunare te hapuna,24ore ngrohje,2 lifta dhe termoizolim. Banesat jane te gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim