Shiten Banesat ne Fush Kosov

Shitet nga: kreshnik gashi Sot 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesa nga 58 m2 deri ne 119 m2 ,si dhe Lokalet nga 33m2 deri ne 269 m2
Shes banesa ne Fush Kosove rruga kryesore FushKosove-Prishtine ( rr. NENA TEREZE ) Banesa eshte objekt i ri i sapo ndertuar dhe gjindet ne rrugen kryesore.
2.80 Nalstesia e Banesav
16,CM Trashsia e Steropori dmth Izolimi
Ndriqim Secila Banes
Kem banesa te gatshme per banim
kem banesa nga 58 m2 deri ne 119 m2. Jan nga kati i 1 deri ne katin e 8
Banesat posedojn , sallon dhoma gjumi dhe kuzhine, banjo , shpajz(depo) dhe tarase Uje 24 ore ,
KONTRATA BEHET MENJEHERE TEK NOTERI. JAM PRONAR I TOKES . Per çdo info shtese kontakto ne numrin : +38345320620 viber
049-444-777
045-320-620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim