Shitet banesa 67m2 në Fushë Kosovë, kati 9

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Viva e vjetër
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Kodi 0139

Shitet banesa 67m2 në Fushë Kosovë, kati 9. Banesa ka: sallon, 1 dhomë gjumi, depo, balllkon. Gjendet afër qerdhës së fëmijëve dhe Viva Freshit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim