Shitet banesa 80m2, kati 8

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te restoran Noari
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Kodi 0487

Shitet banesa 80m2, kati 8, në Fushë Kosovë, objekti i Cima Construction. Banesa posedon dy dhoma të gjumit, sallon me kuzhinë, dy depo, dy ballkona. Ka hapsirëb me gjelbrim dhe lojra për fëmijë para objektit te baneses. Parking të mjaftueshëm.

Banesa ka fleten poseduese

383 45 251 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim