Shitet Banesa / Ndrrohet me truall, Vetura

Shitet nga: /\ Dje 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË.
►Renditja: Salloni me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkona, banjo, dhe korridori.
►Me fletë poseduese, përkthehet menjëherë brenda dite.
►Adresa : Në qendër të qytetit, te murebesti. Shif ilustrimin në foto.
►Shikoje videon: https://www.youtube.com/watch?v=VtUvfXt7wrU
►E rinovuar komplet.
►E mobiluar, Mobiljet e reja, kuzhina e re moderne, me maqin të enve, furrë mikrovalë, frigo të gjitha thuajse të papërdorura.
►Kati 5, (pa ashensor)
►Pranojmë kompenzime, ndërrime... vetura banesa toke
►Lokacioni: https://goo.gl/maps/7yzz7f4vRZo
►Çmimi sipas marrëveshjes.
045 117 118 Viber +38345117118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim