SHITET banesa në Fushë Kosovë.

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K 13 Gush 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 81.1 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET banesa në Fushë Kosovë.
REF: B23/19/SH

➡️ Banesa 2 = 81.1 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo |
2 Ballkona

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Pasi që objekti është në fazë të hershme të ndërtimit, nxitoni që të zgjedhni katin, pozitën dhe tipin e preferuar të banesës.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
📍 1, Rruga Hajredin Bajrami, Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim