SHITET URGJENT BANESA 110.11m², Çmimi 470 euro/m²

Shitet nga: Shaqir Dje 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Bresje
Sipërfaqe: 110.11 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne katin e pare, ndertim i ri, 5-dhomeshe dhe me depo ne bodrum. Pranojme kompenzim veture me vlere deri 25 mije euro. Kontrata behet tek noteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim