Shitet restauranti 184 m2

Shitet nga: Fatlum 16 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Fushë Kosovë
Lokali esht me te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje restauranti : dizajni i restaurantit esht shum i mir i ka 33 tovolina , 76 karrika, 30 separeja , sa i perket shankit esht frizi i pijeve me tri dyer, aparati i kaffes me dy dozera (3)-shë, dy lavabora, kompjuteei per programin e restaurantit, nders ne kuzhin esht furra e picave, dy friteza, frizi bashk me tovolin per pizza, frizi i ngrorjes edhe frizi i thjesht, venrillimi, zgara, plloqat jan dy te vogla dy te mesme dhe dy te medhaja, esht vendi per zierjen e makaronave dhe shpagetave dhe orizit, perzierja e brumit, maqina per bluarjen e mishit, maqina per prerjen e suxhukut dhe sallates etj, raftat per pjata, jan dy banjo me lavabora, jasht banjos jan dy lavabora (extra), ambienti i restaurantit esht shum i mir , ka ndriqim te mir, per me shum informata hajdeni vizitpjeni ne fush kosov rruga shefki kuleta afer mrikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim