[SHITET] Shtëpi e mobiluar në Fushë Kosovë

Shitet nga: Sylë Baftiu 14 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Tahir Zemaj 103
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Në një truall 4 ari.

Shitet shtëpija e mobiluar me : Një kuzhinë verore. Një garazhë. Një banjo verore. 2 hyrje qe mund të shendrrohet në një.

Përdhesa : 1 banjo. 2 dhoma gjumi. 1 dhomë dite / Me kuzhinë.

Kati i parë : 1 banjo. 2 dhoma gjumi. 1 dhomë dite me kuzhinë të ekipuar komplet dhe moderne. (Kuzhina është e papërdorur) 1 ballkon i gjërë.

Kati i dytë : 1 zonë për zyre. (e pajisur). 2 dhoma gjumi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim