|PEMA| shtepi prej 280 m2, Uglare-Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 21:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

140 000 EUR   159 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Uglare
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë
Ofrohet per #SHITJE shtëpi 280 m², në Uglarë, shumë afër Fushë Kosovës.
__
Gjithmonë në rend të parë është shëndeti. E për këtë gjë prioritet i një personi për jetë të gjatë është trup i shëndoshë në një vend të pastërt. E derisa qyteti është bërë një kaos i vërtetë, familja kërkon qetësi, bukuri natyrore dhe një strehë të sigurt.
Me këtë rast Pema Patundshmëri, ju sjellë risinë që ju me familje të jetoni në një shtëpi me pamje luksore, e cila gjendet në Uglarë, shtëpi kjo e rregulluar në mënyren europiane dhe me bazë të qëndrueshme.
__
Shtëpia e cila ka orendi të ndryshme të punuara në mënyrë unike, ka një sallon në katin e parë, kuzhinë, një dhomë gjumi dhe banjo.
E familja me u ndje sa më komode, i nevojitet edhe hapsirë. E kjo shtëpi veç në katin e dytë, ka nje banjo dhe katër dhoma të mëdha ku privatësia është i nivelit më të lartë.
Derisa brenda të pushon syri nga bukuria dhe të rëndohen nga mrekullia, pamja jashtë shtëpisë ku oborri është 3 ari, të ofron pamjen e qetësisë dhe shëndetit të përjetshëm.
__
Veçoritë dhe disa detaje të shtëpisë:
Shtëpia ka dysheme me laminat super natyral 12 mm, banjo me sanitari e pllaka shumë cilësore, si dhe nxemje qëndrore me pelet.
Gjithashtu ka ujë 24 orë, ku përveç ujësjellësit ka edhe pus me rezervarë 300 litra.
__
Nuk keni pse të mendoheni, me çmimin më të volitshëm në treg, kjo shtëpi mund të bëhet e juaja dhe të plakeni në sigurinë dhe pamjet e mrekullueshme që ofron.
__
Çmimi:
140'000 €
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Facebook: Pema Patundshmeri
__
Pema Patundshmëri

Per me shume, kliko ketu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim