Dëgjo shumë mirë së pari !!

Shitet nga: Noelia 08 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Adresa: 60
Sipërfaqe: 69009 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Pyll, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Përshëndetje / mbrëmje e mbarë

  Zonja dhe Z. Veçanërisht Franceze, Kanadeze, Belge, Zvicerane, në të gjithë botën.

  Shmangni mashtrimin nga huadhënësit e rremë tani.
  A jeni refuzuar nga bankat tuaja?

  Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një projekti, ose për të blerë një apartament ose për arsye të tjera, por mjerisht banka po ju kërkon kushte që nuk jeni në gjendje.

  Emri im është Noelia CAMPAL, nënë e dy fëmijëve belg që jetojnë në Bruges, aksionar dhe llogaritar i një kompanie, përgjegjëse për çështje financiare duke ofruar kredi të ripagueshme për njerëzit në nevojë. Kështu që përfitoni nga kredia ime e shpejtë dhe e besueshme e huasë nga 1.000 € në 1.000.000 Euro me një normë vjetore prej 3%. ju nuk rimbursoni asgjë gjatë 3 muajve të parë. Zgjedhja e kohëzgjatjes është përshtatur me tuajin. Ju mund ta ktheni kredinë tuaj në 12 me 170 muaj.

  - Financimi i projektit tuaj në 100% Nuk ka nevojë të ndryshoni bankat. Ju i merrni paratë tuaja shpejt, në vetëm 72 orë tuajat
  Marrëveshja e shpejtë e huasë është bërë përfundimtare.
  - Ju keni mundësinë për të moduluar ripagimet e kredisë tuaj të shpejtë në rritje ose uljen e 6 muajve.
  Këtu janë fushat në të cilat mund t'ju ndihmoj:

  * Financiar
  * Kredi hipotekare
  * Kredi për investime
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipoteka e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Kredi personale

  Kështu që nëse keni nevojë për kredi për para, mos hezitoni të më kontaktoni për të mësuar më shumë rreth kushteve të mia të favorshme.
  Me kredinë time ju keni zgjidhjen e problemeve tuaja financiare dhe një garanci për të studiuar mirë. Për më shumë informacione unë jam në dispozicionin tuaj.

  kontaktoni:

  Uebsajti: http: //www.presse-sale.onlc.eK/

  E-mail: noeliacampal97@gmail.com


  NB: Një kredi ju angazhon dhe duhet të kthehet. Kontrolloni aftësitë tuaja të ripagimit para se të kryeni. Abstenoni nëse nuk jeni serioz në dhimbjen e ndjekjes.

  Përshëndetjet tona të sinqerta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim