Shes 21 ari dhe 6 ari truall

Shitet nga: Merita 11 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes 21 ari 24m2 truall ne Fushe Kosove afer lumit Sitnica 2, 500 euro per ari dhe 6 ari 35 m2 ne Miradi te Nalte 1,400 euro per ari .Dokumentacioni ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim