Shes 6.50ari trual per banim

Shitet nga: Albert 06 Sht 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Adresa: Shitet trualli 5ari
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes 6.50ari tok per banim toka gje det 3km nga fush kosova dhe 3km nga airoporti i prishtines posedon 3rrug hyrse dalse posedon rrym ujsjelles kanalizim rrjet postes shkolla marketi afer toka ka air te paster dhe eshte vend i qet per banim perkthimi behet menjeher per me shum 044302074 viber +37744302074 qmimi 1800e ari marr kompenzim vetur ose traktor deri 2000e toka gjendet bardh te madh ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim