Shiten 2 hek. tokë në Magjistrale Prishtinë-Pejë

Shitet nga: Donika Shabani 22 Gush 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Sllatinë e Madhe, Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 20000 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Toka gjendet në fsh. Sllatinë e Madhe, afer Mullirit dhe pompes ExFis (kahja Peje-Pr), me qasje 32m gjeresi ne Magjistrale. Eshte e pershtatshme per troje, ndertim, biznes etj. Kyqje ne rryme, kanalizim dhe ujesjelles.Përkthimi në pronësi kryhet me lehtësi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim