Shiten 28.5 ari truall ne Qendren e Biznesit

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" Dje 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Afer Jumbo, Interex, Neptin Wikiki dhe AAB
Sipërfaqe: 28500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Kodi 0333

Shiten 28.5 ari trualli në qendrën ekonomike dhe biznesit në Fushë Kosovë. Trualli gjindet afër Jumbo, Wikiki, Neptun dhe AAB. Trualli ka fletën poseduese, përkthimi i mënjeherëshëm tek Noteri.

383 45 251 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim