SHITEN 7 ARI TRUALL NE FUSHE KOSOVE BRESJE

Shitet nga: afrim Sot 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Adresa: fushe kosove
Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shiten 7 ari truall ne fushe kosove ne lagjen bresje trualli ka dukemtacion ne rrgull , ka rruge me kadaster 6 m e gjere e pa shtruar dhe infrastruktura tjeter nuk eshte ne truall lagje ne formim e siper .marr dhe ndonje vetur te lire komp. deri 4.000 e vendi gjendet ne nje lartesi siq po shifet nuk e mer uji . trualli gjendet perball hib petroll por jo afer rruges kryesore
tel. . 049660771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim