Shiten 75ari Miradi-F.Kosove300mQumshtorja-Bylmeti

Shitet nga: Shitesi 06 Gush 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Urgjent shes 75 ari truall ne fshatin Miradi e Epërme. Trualli gjendet rreth 300m larg Qumështores Bylmeti. Trualli ka dalje ne te dy rruget e fshatit,
Ka infrastrukurë komplete ujë, rrymë, kanalizim rrugë të asfaltuar, tel &inetrent si dhe ne afersi eshte lumi. Mund te bejme nderrim me banesë në Prishtine.
Perkthimi i truallit behet menjeherë sepse prona ka qenë gjithmonë e jona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim