SHITET TOKE ULLISHTE 36 Ari & KEMBEHET ME MAKINA

Shitet nga: Klodjan 14 Sht 02:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR   45 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet toke ne Berat SHQIPERI ne komunen bilç 3550 m2 toka eshte e mbjelle me ullinje 5 vjeçare dhe me dekumenta te rregullta hipotekore.Ofroj mundesin e kembimit me makina deri 25 % te vleres per çdo paqartesi me kontaktoni ne numrin e telefonit, sms ose what's up Viber imo ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim