URGJENT shes token f.kosove

Shitet nga: Artan 08 Sht 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes urgjent token ne Fushe Kosove me cmim te volitshem, 10 ari, Rruga Ernest Koliqi. I kompletuar me infrastrukture dhe i gatshem per ndertim. Whatsapp, Viber +38344175900. Cmimi i volitshem sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim