Rafta per market

Shitet nga: Rafta per markere Dje 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Shiten raftat par market ansor dhe te mesit
te mesit jan 10 metra kurse anesor (te murit) 11.metra . Dhe rafta tjer jper cikerrime jan nja 7 copa qmimi 200.eukurse raftat tjer1500.eu mi marr krejt1700.eu i pa diskutueshem raftat nuk ndahen veq mi marr krejt. Baj ndrrim edhe me nai vetur deri 1700 eu qe a vleft . inf ne tel. Ose viber. 044.129.189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim