Shes Aparatin per Akullore / NRRIM ME VETUR

Shitet nga: Ardit 14 Gush 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin per akullore, asht ne gjendje shum te mir dhe duke punuar. Gjindemi perball spitalit kryesor ne Gjakovë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim