Ëmbëlsira për cdo ceremoni

Shitet nga: Leanda 23 Gush 04:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   25 EUR

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Provoni shijet e reja të ëmbëlsirave!
- Torta
- Bakllave
- Tullumba
- Dhe shum Ëmbëlsira te tjera!

MOBILE: 044 891 979
VIBER: +377 44 891 979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim