telefon fix -ajror DHE INTERFON

Shitet nga: telefon fix ajror 12 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shitet telefoni fix, i markes, sanyo, i cili punon edhe ajror me 2 antena deri ne 15 km, punon edhe si interfon ,inf,ne tel, -vinber, 044129189 qmimi me marreveshtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim